Між нападником «Севільї» Ен-Несірі та тренером команди Флоресом сталася сутичка після заміни гравця

17 березня, 22:11
3

«Севілья» поступилася «Сельті» в матчі 29-го туру чемпіонату Іспанії – 1:2.

На 61-й хвилині гри сталася сутичка за участі нападника андалусійців Юссефа Ен-Несірі та тренера команди Кіке Санчеса Флореса.

26-річний марокканець, який і відкрив рахунок в матчі в першому таймі, залишився незадоволений своєю заміною. Рухаючись вздовж лави запасних він почав пинати пляшки та мініхолодильник.

Вже сідаючи на лаву він почув якісь слова від Флореса, підвівся назад і почав рухатися в його бік. Іншому гравцю «Севільї» Окампосу довелося заспокоювати свого партнера.

Відзначимо, інцидент стався за рахунку 1:0 на користь команди. В підсумку «Сельті» вдалося не тільки зрівняти рахунок, а й вирвати перемогу.