Всі новини

Зінченко зіграв 18 хвилин проти «Челсі»: 1 перехоплення, 1 втрата володіння, 93% точності передач

24 квітня, 00:24
5

Лівий захисник «Арсенала» Олександр Зінченко вийшов на заміну та провів 18 хвилин у перенесеному матчі 29-го туру АПЛ проти «Челсі» (5:0).

Українець вийшов на поле на 72-й хвилині, замінивши Такехіро Томіясу. Попередні 2 гри він просидів у запасі. Статистичний портал SofaScore поставив йому оцінку 7.1, що є найкращим балом серед гравців обох команд, що вийшли на заміну.

Зінченко віддав 13/14 передач (93% точності), виграв 1/2 дуелей у повітрі, здійснив 1 перехоплення, 1 раз втратив мʼяч, створив 1 «big chance» момент (показник xA – 0.02).

Захисник у поточному сезоні забив 1 гол та віддав 2 асисти у 34 матчах. Статистика тут.