Всі новини

Мудрик проти «Астон Вілли»: 3 ключові передачі, 2 обведення, 2 удари повз ворота, 12 втрат, оцінка нижча середньої в «Челсі»

28 квітня, 00:24
25

Український вінгер «Челсі» Михайло Мудрик зіграв 89 хвилин у гостьовому матчі 35-го туру АПЛ проти «Астон Вілли» (2:2).

Він вдруге поспіль вийшов у старті – 23 квітня провів 66 хвилин проти «Арсенала» (0:5).

За час на полі завдав 2 ударів повз ворота, віддав 18 точних передач (78%), з них було 3 ключові, зробив 2 успішних обведення з 5 спроб, виграв 3 з 8 єдиноборств, 1 раз виносив м’яч, заробив 1 штрафний, а також його 1 раз обіграли, 1 раз сфолив, отримав жовту, 12 разів втрачав м’яч.

Від Sofascore отримав 6,8 – серед гравців старту нижчі отримали лише Ніколя Джексон (6,6), Тіагу Сілва (6,6) та Джордже Петрович (6,6). Середня в команді – 7,15.

Мудрик цього сезону забив 6 голів та зробив 2 асисти в 37 матчах. Статистика 23-річного вінгера тут.