Всі новини

Тухель – про незарахований гол «Баварії»: «Цього не сталося б у випадку з «Реалом»

9 травня, 09:11
3

Головний тренер «Баварії» Томас Тухель поділився думками щодо незарахованого голу Де Лігта на останніх хвилинах матчу з «Реалом» – 1:2.

«Думаю, це цілком зрозуміло, і іншої думки не може бути – те, що сталось, суперечить усім правилам сучасного футболу.

Перша велика помилка – рішення лайнсмена. Він підняв прапорець у такій ситуації, коли ви ніколи, ніколи не можете бути впевнені, що це офсайд. Мати сміливість підняти прапорець — це величезний, величезний виклик, і це неправильне рішення.

Суддя мав шанс не свистіти, коли ми виграли підбирання, і протягом п’яти секунд пробили. Він прийняв рішення свиснути, і це суперечить усім правилам.

Ми приймаємо це, ми програли. Так воно і є, але цього не сталося б у випадку з іншою стороною», – сказав Тухель.

На 90+13-й хвилині Маттейс Де Лігт забив гол після свистка, коли вже був зафіксований офсайд. Головний арбітр матчу Шимон Марчиняк не дав дограти епізод до фіксації положення поза грою.