Всі новини

xG «Реала» у понад 8 разів більший, ніж показник «Баварії» - «вершкові» здобули вольову перемогу

9 травня, 14:49
2

«Реал» у другому матчі півфіналу Ліги чемпіонів проти «Баварії» переміг німецьку команду з рахунком 2:1 та за сумою двох матчів (4:3) вийшов у фінал.

За даними статистичного порталу Sofascore, показник xG (очікувані голи - прим.) мадридської команди у цьому матчі склав 2.95. «Реал» 19 разів вдарив по воротам суперника, 7 разів влучив у ствір, 6 ударів пройшли повз ворота, а ще 6 - заблокували гравці «Баварії».

Показник xG мюнхенців - 0.35. «Баварія» 8 разів пробила по воротам «Реала»: 5 влучань у площину воріт, 2 удари повз, а ще 1 удар був заблокований.

«Реал» здобув вольову перемогу у матчі проти «Баварії». Захисник «Баварії» Альфонсо Девіс відкрив рахунок у матчі на 68-й хвилині. Форвард мадридців Хоселу зробив дубль після виходу на заміну - забив на 88-й та на першій компенсованій хвилині до 2-го тайму.

1 червня 2024 року на стадіоні «Вемблі» у Лондоні, «Реал» зіграє проти дортмундської «Боруссії» у фіналі Ліги чемпіонів.