Всі новини

Тьєррі Анрі: «Не можна знімати Кейна у такій грі - ви граєте проти «Реала», а не проти «Міккі Маус Тім»

9 травня, 15:50
3

Голвоний тренер збірної Франції U-21 та експерт на телебаченні Тьєррі Анрі поділився думками про другий півфінальний матч Ліги чемпіонів «Реал» - «Баварія» (2:1).

«Гра триває 90 хвилин. Це не означає, що ви повинні забивати у перші дві хвилини, у середині чи наприкінці гри. Гра триває 90 хвилин.

Проти «Реала» - це справді 90 хвилин. Не можна знімати Кейна у такій грі, тому що ти граєш проти «Реала», ти не граєш проти команди «Міккі Маус Тім». Вибачте, це «Реал», ми говоримо про це.

Я не буду повторювати те, що я сказав раніше, але це те, що вони роблять. Тут не пощастить у кінцівці - це період «Реала». Це його час», - сказав Анрі.

«Реал» здобув вольову перемогу, нападник «вершкових» Хоселу, який вийшов на заміну на 81-й хвилині, двічі забив - на 88-й та на 1-й компенсованій 2-го тайму хвилині.

Форвард мюнхенців Гаррі Кейн пішов з поля на 85-й хвилині за рахунку 1:0 на користь німецької команди. Замість нього вийшов Ерік-Максім Шупо-Мотінґ.

«Реал» зіграє у фіналі Ліги чемпіонів 1 червня о 22.00 проти «Боруссії» Дортмунд. Мадридці перемогли «Баварію» за сумою 2 матчів 4:3 (2:2, 2:1).