Всі новини

Владислав Кабаєв: «У роздягальні Шовковський сказав, що «Динамо» багато втратило в першому колі»

11 травня, 23:32
9

Півзахисник «Динамо» Владислав Кабаєв прокоментував поразку в матчі з «Шахтарем» (0:1) у 28-му турі УПЛ, його слова передає кореспондентка Tribuna.com Тетяна Савенець.

«Це був чемпіонський матч. Всі розуміли, куди їдемо, з ким гратимемо. Навіть якби було відставання 10 очок – різниці не мало б. «Шахтар» – прямий конкурент. Перший тайм не вдався. Багато було помилок на рівному місці. Нервозність була. Тиснув на нас результат, мало моментів. Але «Шахтар» не даватиме багато моментів, щоб забивати по 5 м’ячів, як чекають від «Динамо».

Були моменти, які потрібно було забивати. Перший тайм за «Шахтарем», другий – за нами. Хтось скаже, що по результату грали, але хлопці там падали на 75-й через судоми. Мені було приємно ділити поле з «Шахтарем», грати. Але бачу в собі та в команді сили, що ми дуже багато втратили на рівному місці в першому колі.

Дуже прикро програвати. Вперше грав у матчі за чемпіонство. Емоції переповнюють. Але якщо останнім часом вони були позитивні, то зараз негативні. У роздягальні тренер подякував, сказав, що багато втратили в першому колі. Самі це розуміємо. Дуже прикро, але є якийсь позитив, за який потрібно чіплятися.

Хтось може з вболівальників не розумітиме, який позитив, але бачу на полі та в роздягальні емоції. Дуже неприємно.

Останнім часом перемагали, все добре. Звикаєш до цього. Легше дихається після перемоги. Але знали, куди їдемо. Ніхто нікого не боявся, всі дуже налаштовувалися. Але емоції негативні в роздягальні. Що б тренер не казав, але кожен всередині в печалі перебуває», – сказав Кабаєв.