Video

Костюк обіграла Вондроушову та вийшла у фінал турніру WTA 500 у Штутгарті

20 квітня, 19:54
26

Сьогодні, 20 квітня, українська тенісистка Марта Костюк (№27 WTA) провела матч у півфіналі турніру WTA 500 у Штутгарті.

Костюк перемогла чеську тенісистку Маркету Вондроушову (№8 WTA) – 7:6, 6:2.

У першому сеті українка вела 5:1, чешка зрівняла, але Марта здобула перемогу на тайбрейку.

Матч тривав 1 годину 37 хвилин. Марта жодного разу не подала навиліт, допустила 6 подвійних помилок та реалізувала 4/7 брейк-пойнти. На її рахунку 29 віннерів.

Для українки це третій в кар’єрі фінал рівня WTA і другий у цьому році. На цьому турнірі вона тричі поспіль перемогла тенісисток з топ-10 світового рейтингу.

В 1/4 фіналу Костюк здолала американку Корі Гауфф (№3 WTA). Гауфф – найрейтинговіша суперниця, яку Костюк перемагала в кар’єрі.

Вондроушова у чвертьфіналі обіграла нейтральну тенісистку з білоруським паспортом Аріну Соболенко (№2 WTA).

У фіналі Марта зіграє проти Олени Рибакіної, яка здолала Ігу Свьонтек.