Всі новини

Збірна України завоювала 21 медаль на ЧЄ з важкої атлетики та стала другою в медальному заліку

6 июня 2022, 15:00
1

Збірна України завоювала 21 медаль на чемпіонаті Європи-2022 з важкої атлетики, що відбувся в албанській Тирані.

Україна завоювала 7 золотих, 9 срібних і 5 бронзових нагород, серед них – 7 великих медалей за підсумком двоборства. У підсумку Україна посіла друге місце в медальному заліку і за великими нагородами, і за кількістю подіумів.

21 медаль стала новим рекордом України на чемпіонатах Європи.

Жіноча українська збірна завоювала 18 нагород та очолила медальний залік серед жіночих команд.

Золото завоювали Ангеліна Ломачинська (до 49 кг, ривок), Каміла Конотоп (до 55 кг, поштовх), Марія Гангур (до 64 кг, ривок, сума), Ірина Деха (до 81 кг, ривок, поштовх, сума).

Срібні нагороди здобули Ангеліна Ломачинська (до 49 кг, сума), Каміла Конотоп (до 55 кг, ривок, сума), Аліна Марущак (до 81 кг, ривок, сума), Анастасія Манєвська (до 87 кг, ривок, поштовх, сума), Максим Домбровський (до 96 кг, поштовх).

Бронзу здобули Ангеліна Ломачинська (до 49 кг, поштовх), Марія Гангур (до 64 кг, поштовх), Аліна Марущак (до 81 кг, поштовх), Дмитро Вороновський (до 55 кг, поштовх, сума).