Tribuna/Профiль/Alex tactic/Коментарі
Alex tactic

Alex tactic

Україна, КиївДата реєстрації: 7 августа 2023 г.
Улюблені тренери: Р. Міхелс, В. Лобановський, А. Саккі, К. Анчелотті, Х. Гвардіола, М. Артета, Р. Де Дзербі, С. Індзагі, Р. Рангнік

Коментарі користувача

Alex tactic
відповів на коментар користувача Микола Решнюк
Оцінка - 8. Дякую за такий простий, але цілком прикладний спосіб субʼєктивно оцінити чемпіонат СРСР та його рівень. Мені було цікаво читати роздуми та аргументи. З мінусів. По оформленню хотілось би акуратніших картинок, де цифри в стовпчику не гуляють. Ну і підкреслюю, що не треба цитати виділяти курсивом. Від цього рябить в очах.
Дякую. Просто мені, наприклад, навпаки легше читається, коли цитати виділені курсивом. Буду знати, що це не всім до вподоби)
Alex tactic
відповів на коментар користувача Барановський Сергій
Деякі картинки виглядають надто складно - це мінус. Але тема досить цікава та неоднозначна. Навіть за коментарями видно, що ви змогли зацікавити людей. Оцінка - 8,5
Дякую
Alex tactic
Дякую! Дуже шкода, що ти не пройшов! По-перше, у чотирьох группах ти проходив би спокійно. У моїй взагалі був би першим. Не пощастило тобі з "групою смерті". А по-друге, я ніколи не комментую суддівство принципово, але... Продовжуй писати у командний залік! Шансів небагато, але... Може піднімемо "Блу Джетс" вище?)
Alex tactic
Дякую за текст. Я далекий від бейсболу, але зрозумів, що ця гра не нудна. Отож, коли-небудь, спробую розібратись, що воно таке і з чим його їдять)
Alex tactic
відповів на коментар користувача Костянтин Варварик
Це точно дискусійна тема, особливо зараз – тут однозначно плюс. Ваші думки точно цікаві, підкріплені не просто роздумами, а й спробою вдатися до числових умовно обʼєктивних критеріїв – це теж зацінив. Але трохи заважали іноді задовгі ліричні відступи (при всій повазі, особистий досвід кривого поля хоч і, скоріше, був універсальним для СРСР, але не доводить його універсальність), зачастий курсив (читач бачить пряму мову і завдяки лапкам – чесно), відносно часті пересилання тексту туди-назад і загалом занадто розмовний стиль написання. І, можливо, не вистачило більш чіткого пояснення, як на чемпіонат (і його силу, зрештою) впливала компартія – це те питання, яке точно ставиться стосовно будь-чого в СРСР. Оцінка – 7.
Дякую
Alex tactic
відповів на коментар користувача van Leeuwen
В 1987, 1988 чемп СРСР бу вдругим після першості Італії, в 1986 -був третім, в 1985та 1989 чемпіонат СРСР був 4й за 5річним СУЧАСНИМ рейтингом в Европі. Проте тоді був інший розклад сил наверху. дискваліфікованих англійців не було, бельгійці були в пятірці, чемп Франції пас задніх в середині другого десятка. Провалля в класі між топ-5 і рештою теж не було. Проте в тому чемпіонаті СРСР практично не було стабільних грандів при вельми високому середньому рівні(Навіть ДК не потрапило в еврокубки здається в сезонах 85 та 89 при іх кадровому ресурсі.). Ніхто не міг домінувати навіть 5-6 сезонів поспіль як це робили ДД Рамоса і МХ Маркевича В УПЛ. В Европі аналогів не існує, напевно найближче до тодішнього чемпіонату СРСР зараз першість Мексики, де також велика відвідуваність, багато грошей і постійний калейдоскоп зміни лідерів. Це легко зрозуміти, проаналізувавши набір очок командами по сезонах, тай є спеціалізований сайт. який то все разом з рівнем рахує по сезонах. Саме з цих причин так мало виграних трофеів.
Так. Але значна частина рейтингу трималася на київському "Динамо"
Alex tactic
відповів на коментар користувача oleg_lupich
Дивлюся зараз на історичні досягнення команд з інших країн соцтабору - ну, якщо СРСР жодного разу не змогли пройти і таку сітку до фіналу - які ще можуть бути питання ?! .... "Стяуа" в КЕЧ-1986: 1/16 "Вайле", 1/8 "Гонвед", 1/4 "Куусюсі", 1/2 "Андерлехт", фінал з "Барселоною" 0:0 і перемога по пенальті 🏆. .... "Црвена Звєзда" в КЕЧ-1991: 1/16 "Грассхоппер", 1/8 "Рейнджерс", 1/4 "Динамо" Дрезден, 1/2 "Баварія", фінал з "Марселем" 0:0 і перемога по пенальті 🏆. ....
А той самий "Куусюсі" в 1/8 вибив радянського чемпіона-1984 ленінградський "Зеніт".
Alex tactic
відповів на коментар користувача Mикола Ткаченко
Це топчик, напарнику! Все в точку, хоч і дискусійно)) Найкращий твій пост у груповоу турнірі, imo (хоча не знаю, як оцінять судді). Тим більша повага командам Лобановського, які видавали свій максимум за несприятливих умов. Єдине скажу, що потенціалу було більше, ніж реалізації. Були б нормальні поля, були б кращі результати. Я зараз, коли передивляюся матчі з Барсою, Реалом, Баварією 90-х (на всіх був), бачу, що навіть на "Олімпійському" не поле, а город. І то не факт, що рівніше за мій у селі)) Вдалих оцінок, мені сподобалося. І з фото/графікою краще, ніж в попередніх турах. Єдине, перед скріншотами з ворду проганяй на Правопис (F7), щоб не було отих підкреслень червоним незнайомих для редактора слів. Або скріншоть із передперегляду друку, тоді підкреслень немає. Пост справді хороший.
Дякую, напарнику!
Alex tactic
Дуже сподобалося, як любителю тактики) Цікаво якою програмою користуєтеся, щоб малювати стрілочки?
Alex tactic
відповів на коментар користувача Олександр Сажко
Оцінка - 8. Здається, що можна було б обійтись без такого довгого вступа та значно швидше перейти до головного - власне загальних побудов та ситуативних перебудов, які використовує Інтер. Загалом хороша робота, мені було дійсно цікаво. Сподобалось ваше бачення, як ви підмітили ці всі деталі. Єдине що, можливо, порада на майбутнє, краще не тільки говорити про якісь позиційні ротації хто з ким міняється, а й пояснювати, на що вони впливають. Бо ротація - це інструмент. А ціль в кожної може бути різна. Наприклад, ви показували зміну позицій Лаутаро та Мхитаряна: один вниз, інший вверх. Мені трохи не вистачило пояснення, що вони не роблять це в вакуумі, а кожен цей рух робиться, щоб вплинути на суперника: Лаутаро витягує проактивного захисника, звільняє простір, а в цей час Мхітарян знаходить правильний таймінг, щоб звільнитися від опіки та в цей простір зайти. Так команда отримує перевагу.
Дякую. Дуже слушне зауваження