Венсан Колле: «Ми грали набагато краще, але цього було недостатньо»

28 серпня, 13:23
1

Головний тренер збірної Франції з баскетболу Венсан Колле прокоментував поразку від Латвії (86:88), яка вибила його команду з розіграшу ЧС-2023.

«Хочу привітати Латвію. Ми вели у рахунку більшу частину гри, але вони не здавалися та боролися як божевільні всі 40 хвилин.

Для нас це, звичайно, кошмар. Ми очікували реакцію на п'ятничну поразку від Канади, і, якщо подивитися на нашу гру в перших трьох чвертях, то ми її отримали.

Ми грали набагато краще, але цього було недостатньо, теж саме сталося з нами й в матчі з Канадою. Наш командний дух був не таким, як у латвійців. Це також зіграло свою роль на останніх хвилинах.

Гадаю, що коли ми втратили Де Коло, то втратилася й ініціатива. Однак ми вели в рахунку до останньої хвилини, поки не припустилися кількох дурних помилок, яких не повинні були робити.

Замість того, щоб добре грати в захисті, ми дали їм можливість пробивати штрафні, яких можна було б уникнути.

Все було проти нас, але це не питання везіння – у нас не було тієї енергії та хімії, яка була у Латвії у фінальному відрізку гри», — сказав Колле.