Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/😱 37 очок за 14 хвилин! Історичний перформанс Кармело Ентоні з ОІ-2012, від якого може відвиснути щелепа

Легендарний матч. Сьогодні, 22 травня, легендарний Кармело Ентоні про завершення кар'єри. Це означає завершення цілої епохи в НБА та історії збірної США, тому давайте пригадаємо один з найкруиіших моментів в кар'єрі Кармело Ентоні.

Блог — Rim Protection
22 травня 2023, 17:30

На ОІ-2012 року Мело, який тоді був форвардом «Нью-Йорка», набрав 37 очок (10 триочкових) за 14 хвилин (!) У підсумку його збірна перемогла нічим не примітну Нігерію з рахунком 156:73, яка все одно увійшла в історію завдяки Мело, адже саме в цьому матчі він встановив рекорд за кількістю очок і триочкових у грі американського гравця за всю історію Олімпійських ігор.

У підсумку його команда здобула золото Ігор.

джерело: Ballislife.com