Tribuna/Футбол/Блоги/Футбольний дайджест/Довбик може впустити Пічічі: сам забив – але Лунін пропустив чотири (!!!!) від його конкурента

А ще Циганков віддав асист.

19 травня, 23:55
22

37-й тур Ла Ліги – ще не останній, але усі матчі вже грали одночасно.

Турнірна мотивація цікавих українцям клубів вже відсутня – але все ще є питання боротьби за звання найкращого бомбардира, яке в Іспанії називається Пічічі. І в нас є погані новини.

«Вільярреал» летів 1:4 «Реалу» – але зрівняв. У Сорлота – покер

Перед 37-м туром перегони бомбардирів у Ла Лізі виглядали так:

«Вільярреал» Сорлота приймав «Реал», який вийшов напіврезервом – і з Андрієм Луніним у воротах.

На 39-й хвилині за рахунку 0:2 Сорлот забив уперше і наздогнав Довбика – Себальйос подарував мʼяч Єрсону Москері, який закинув на голову норвежця.

Далі «Реал» забив ще два, але на 48-й Серлота прорвало ще на 10 хвилин.

- 48-ма – замкнув подачу Жерара Морено, вистрибнувши поміж Рюдіґером і Мілітао.

- 52-га – прочитав передачу Жерара Морено, познущався з захисту «Реала» та переграв Луніна, який вийшов з воріт.

- 56-та – розігнали контратаку, в якій під удар в дотик Сорлоту мʼяч скинув той-таки Морено.

Тож в Александра Сорлота тепер 23 голи – за тур до фінішу.

У цьому норвежцеві допомогли і геть дивні провали в захисті «Реала», і не завжди найкращі дії Луніна. Тепер ще гострішим стає сайд-питання – а чи побачимо ми українця у фіналі ЛЧ? Принаймні, камери після четвертого голу спіймали його не в найкращому настрої – очевидно.

Довбик один забив, з другим не пощастило – там «допоміг» суперник

Довбик у матчі «Жирони» проти «Валенсії» Романа Яремчука теж взяв участь у голах – але лише в одному.

Коротко згадаємо, що рахунок каталонці відкрили на 32-й хвилині зусиллями іншого українця – Віктор Циганков асистував на Савіньйо.

Артем Довбик забив один – на 58-й: втикнув ногу, щоб переправити подачу (удар?) Івана Мартіна у ворота.

Він же був за сантиметри від дубля – але до прострілу Циганкова сам не дотягнувся, зате дотягнувся захисник «Валенсії» Ярек Гасьоровський.

Тож у Довбика зараз 21 гол – на два менше, ніж у Серлота.

В останньому турі «Жирона» гратиме удома з «Гранадою», «Вільярреал» – на виїзді з «Осасуною», яка щойно розгромила «Атлетіко» 4:1.