Tribuna/Футбол/Блоги/Awesomesport/Останній матч Валерія Васильовича Лобановського

Останній матч Валерія Васильовича Лобановського

Блог — Awesomesport
Автор — Recordmaster_2000
7 травня 2023, 16:28
1

7 травня 2002 року пройшов матч Чемпіонату України по футболу серед команд Вищої ліги. У Запоріжжі на стадіоні Daewoo-ЗАЗ Металург Запоріжжя приймав київське Динамо. І здавалось би рядова перемога 3:1 забивали Чернат, Гавранчіч, Белькевич.Але,цей матч став останнім в житті легенди українського футболу Валерія Васильовича Лобановского. Перші ознаки чогось нехорошого були вже в перерві, коли в роздягальні Лобановському надавали допомогу. Але, ВВЛ наполіг що він має вивести команду на другий тайм. І, після завершення другого тайму люди з тренерського штабу Динамо помітили що тренер заплющив очі, і зрозуміли що щось не так. ВВЛ спочатку відмовлявся від госпіталізації в Запоріжжі і хотів летіти в Київ, але оточуючі люди з вищого кола наполягли.Нажаль,діагнозом став інсульт і 6 днів ВВЛ боровся за життя але 12 травня стався повторний інсульт який не залишив шансів на позитивнй результат. І 13 травня Валерій Васильович відійшов у засвіти, пішов не переможним. На момент смерті Лобановского ДК було на першому місці а коли Шахтар оформив чемпіонство Лобановского уже не було серед живих.

U. P. D хочеться щоб Динамо відновило ті славні традиції та той рівень гри який був при Валерію Васильовичу, і щоб він радів дивлячись з небес на гру своєї команди.