Tribuna/Футбол/Блоги/Ретро/20 років тому непереможний «Арсенал» оформив історичне чемпіонство
Відео

20 років тому непереможний «Арсенал» оформив історичне чемпіонство

В матчі проти «Тоттенгема» на «Вайт Гарт Лейн».

Блог — Ретро
25 квітня, 22:42

25 квітня 2004 року «Арсенал» оформив останнє на цей час чемпіонство. Це сталось у надпринциповому гостьовому матчі 33-го туру АПЛ проти «Тоттенгема».

Попри перемогу в першому таймі 2:0 завдяки голам Патріка Вієйра та Робера Піреса, втримати її «канонірам» не вдалось.

«Шпори» зуміли зрівняти рахунок завдяки пенальті на 90+4-й хвилині, який реалізував Роббі Кін.

Тим не менш, цього результату було цілком достатньо, щоб офіційно перемогти в АПЛ.

«Чому Сол (Кемпбелл – прим.) залишив «Лейн»? «Арсенал» – чемпіон! 43 роки, а ви все ще чекаєте».

За кілька тижнів потому підопічні Арсена Венгера встановлять історичне досягнення, пройшовши весь сезон АПЛ без поразок.