Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/🔥 Трубін провів сухий кубковий матч: у першому таймі українець тричі рятував свою команду

Холоднокровно зіграв в кожному епізоді 👌

26 листопада, 09:55
8

«Бенфіка» вийшла в 1/8 фінала Кубка Португалії.

На стадії 1/16-ї «орли» пройшли «Фамалікан» – перемогли 2:0 та догравали матч у більшості.

Український голкіпер Анатолій Трубін вийшов у старті. Він отримав оцінку 8.2 від статистичного порталу SofaScore (другу найкращу в команді).

У першому таймі воротар тричі рятував свою команду - кожен із моментів вийшов досить ефектним ⬇️

Спочатку Трубін якісно зіграв при виході віч-на-віч ✅

А потім відбив ще два досить небезпечних удари ✅✅

Інша статистика воротаря: 29 дотиків до м’яча, 14 з 17 виконаних пасів (82%), 3 з 5 точних діагоналей, 1 винос м’яча.