Tribuna/Футбол/Блоги/Український футбол/🤭 Тур комічних голів в УПЛ: привози легіонерів Ротаня та дорогого новачка «Полісся», фейл 20-річного захисника
Відео

Кількість помилок зашкалює – а попереду ще 3 матчі.

21 квітня, 23:00
10

У 25-му турі УПЛ пройшли 5 з 8 матчів – у чотирьох з них була аномальна кількість привозів, які завершилися забитими голами.

🔹 Феєрію розпочали «Ворскла» та «Колос» під зливою у Полтаві. За рахунку 0:1 на 87-й хвилині помилився 20-річний захисник Хрипчук – послизнувся та впав на газон.

Цим скористалися Салабай та Велетень – перший підхопив м‘яч, а другий підтримав атаку та забив з передачі партнера. Так «Колос» забезпечив собі перемогу 2:0.

🔹 «Верес» та «Дніпро-1» пішли ще далі – у неділю обмінялися помилками.

Спочатку Сваток віддав пас на Сікейру, який вивів на ударну позицію Дахновського:

А потім на виході при кутовому помилився голкіпер «Вереса» Когут, впустивши м‘яч. Команди так і закінчили 1:1.

🔹 Не до веселощів було й Руслану Ротаню – його «Олександрія» вела 1:0, але програла ЛНЗ внаслідок фейлів двох легіонерів.

Португальський центрбек Кампуш на рівному місці віддав м‘яч суперникам у компенсований до першого тайму час:

А вінгер Беззера на 82-й хвилині елегантно вивів віч-на-віч нападника ЛНЗ:

До слова, гол «Олександрії» теж був дивним – захист ЛНЗ просто спостерігав, як м‘яч у різні сторони стрибав в їхньому карному.

🔹 У матчі «Динамо»«Полісся» теж не обійшлося без гольових привозів.

Таллес, за якого житомирський клуб взимку заплатив близько мільйона євро, пішов обігрувати двох неподалік свого карного та наштовхнувся на Буяльського:

І до цього ще було необов‘язкове видалення – Смоляков п‘ятою скинув назад, а Кравець у підкаті зрізав того ж Буяльського, маючи жовту: