Мікель Артета - про сутичку Саліба та Габріела: «Мені потрібні не роботи, а гравці з емоціями та пристрастю»

1 березня 2023, 18:35
1

Головний тренер «Арсенала» Мікель Артета розповів, чи є конфлікт між центральними захисниками Габріелем і Вільямом Саліба.

«Як бачите, вони дуже пристрасні та вимогливі. Все в порядку. Мені не потрібні роботи, мені потрібні гравці з емоціями та пристрастю, які ставлять один одному вимоги і мають цю хімію.

І ці двоє, безумовно, мають хімію на полі та поза ним. Мені подобається, що вони навіть коли виграють, хочуть бути краще», - сказав Артета.

Після першого тайму матчу проти «Лестера» (1:0) центрбеки «Арсенала» провели розмову на підвищених тонах, в ході якої Саліба штовхнув Габріела в груди. Одразу по перерві каноніри забили переможний м'яч у ворота суперника.

Сьогодні «Арсенал» вдома прийматиме «Евертон» - одну з трьох команд, якій поступився у цьому сезоні АПЛ. Tribuna.com проведе текстову трансляцію матчу. Початок - о 21.45.