Патрік ван Леувен: «Рух» діяв проти «Шахтаря» в тому ж стилі, що й минулого разу»

16 жовтня, 16:08
3

Головний тренер «Шахтаря» Патрік ван Леувен прокоментував перемогу над «Рухом» (2:0) у товариському матчі.

«Передусім нам бракує гравців збірної, а для всіх інших футболістів, які не входять до її складу, це майже двотижнева перерва, саме тому ми організували для них товариську зустріч з «Рухом». Також цього тижня з нами тренувалися деякі гравці Академії, що дозволило подивитися на молодь у спарингу з першою командою.

Для мене це був позитивний досвід з огляду не на результат, а на те, як ми грали, як футболісти змогли показати себе після двох днів важких тренувань. Я задоволений спарингом, задоволений групою і тим, як усі працювали останніми днями. Для частини цієї групи це була також підготовка до наступного матчу чемпіонату. Чекаємо повернення збірників, щоб продовжити тактичну частину роботи.

Завжди важливо продовжувати працювати на високому рівні, щоб гравці, не залучені до збірних, мали відповідні фізичні й тактичні навантаження. Щоб, коли команда збереться разом, усі перебували на одному рівні та мали однакову форму. Такі перерви дозволяють тренерам організувати товариські матчі й надати ігровий час футболістам, які менше грають у поєдинках чемпіонату та Ліги чемпіонів.

Матч з «Рухом» в УПЛ? Це товариська зустріч, тому підхід інший. По-перше, Ракицький грав понад 20 хвилин, це найбільша різниця. У матчі чемпіонату за 20 хвилин ми вже були вдесятьох. На мою думку, «Рух» діяв у тому ж стилі, що й минулого разу: намагався пресингувати, грати агресивно. На початку ми мали деякі складнощі, але за десять хвилин усе нормалізувалося і хлопці стали грати у футбол, створювати моменти та забивати», - сказав ван Леувен.