Унаї Емері: «Два тижні тому мене спитали: «Астон Вілла» - претендент на титул?», відповів «ні» - зараз так само вважаю»

27 грудня, 08:32
2

Головний тренер «Астон Вілли» Унаї Емері прокоментував поразку в матчі з «Манчестер Юнайтед» (2:3) в АПЛ.

«Два тижні тому мене спитали: «Ви претенденти на титул?» Я відповів: «Ні». Зараз так само вважаю. Бо граємо проти кількох топ-команд, які конкурентніші за нас. Але, звісно, цього сезону виступаємо стабільніше та краще, ніж багато клубів.

Цього разу ми втратили можливість досягти ще більшої стабільності проти команди з топ-10. Таке трапляється. Ми показали хорошу реакцію після першого пропущеного, створили кілька хороших моментів, але це футбол.

Треба рухатися далі, бути вимогливими до себе. Сказав гравцям, що перша частина сезону була фантастичною, але хочу більшого. Якщо вони хочуть більшого - нам доведеться наполегливо працювати, щоб отримати це.

Ми провели перші 60 хвилин фантастично. Контролювали матч, грали дуже, дуже добре. Ми говорили в роздягальні після першого тайму, що якщо вони заб’ють один гол, такий сценарій може статися. Ми повинні намагатися продовжувати бути послідовними. І ми робили це, бо створили два дуже хороші моменти. Дуже добре конкурували, але не забили. А потім за 20 хвилин пропустили тричі.

Але це були фантастичні 60 хвилин та неймовірні перші 39 очок у сезоні. Звісно, ми втратили можливість набрати ще. Але треба прийняти це. Зараз я зосереджений лише на початку другої частини сезону, яка стартує матчем з «Бернлі» 30 грудня», - сказав Емері.

«Астон Вілла» перебуває на 3-й позиції в АПЛ. Матч з «Бернлі» відбудеться вдома, календар тут.