Карло Анчелотті: «Ман Сіті» дуже сильний фізично, тому намагатимемося їх здолати налаштуванням»

14 квітня, 00:13

Головний тренер «Реала» Карло Анчелотті прокоментував перемогу над «Мальоркою» (1:0) та поділився очікуваннями від другого матчу з «Манчестер Сіті» в ЛЧ.

- Чи розвіялися сумніви щодо гри Мілітао проти «Сіті» після того, як він вийшов наприкінці матчу та гарної гри Начо?

- Ні, але це був дуже складний матч. Був Мурікі, вважав за краще не ставити у старт Мілітао. Хотів дати йому більше хвилин у другому таймі. Ми випустили його в кінці, щоб покращити гру на другому поверсі.

Думаю, команда добре почувалася після матчу з «Ман Сіті». Не давав відпочинку через фізичний аспект. Усім було добре. Тільки Родріго мав невелике пошкодження. Він не хотів повторення ситуації, як було проти «Альмерії».

Браїм не забив неймовірний гол, але провів дуже хорошу гру. Модрич теж виступив дуже добре. «Ман Сіті» дуже сильний фізично, тому намагатимемося їх здолати налаштуванням, – сказав Анчелотті.

У першому матчі в Мадриді «Реал» та «Сіті» зіграли 3:3, гру в Манчестері проведуть 17 квітня.