Всі новини

Руслан Ротань: «Цей сезон для «Олександрії» - це час перебудови»

20 травня, 08:26
4

Головний тренер «Олександрії» Руслан Ротань прокоментував нічию з «Вересом» (2:2) у 29-му турі УПЛ.

«Початок матчу був за нами. Ми розуміли, що для «Вереса» цей матч - як останній. Тому важливо було не програти супернику в настрої. Після швидкого забитого голу хлопці вирішили, що матч вже завершився. І це знову створило нам проблеми. Так не можна і ми знову говоритимемо про це з командою. Ми повинні прагнути забивати ще і закривати гру.

На полі до перерви у складі нашої команди не знайшлося лідера. Він з’явився після перерви. В роздягальні ми серйозно поговорили і зібралися. Другий тайм мені сподобався. Проблеми з реалізацією. Але майстерність і клас - це те, що треба напрацьовувати на тренуваннях. Ми змогли відігратися і хотіли перемогти. Це позитив.

Але нам потрібно краще концентруватися на грі і прагнути забивати ще.

Загалом цей сезон для нас - це час перебудови. Рік оновлення. На старті чемпіонату команду залишили чотирнадцять футболістів. Ми працюємо. Хлопці прагнуть розвиватися. Але щоб поставити гру - потрібен час. Прогрес є. Ми не добрали десять очок упродовж сезону через різні причини. Ми на правильному шляху. А результати цієї роботи покаже вже наступний сезон», - сказав Ротань.