4

Це було цікаво, спекотно в деяких випадках дуже вимучено, в деяких допомогли веселі тренерські рішення. Все це про 6-й тур Ередивізі, тому розпочнімо огляд:

МАТЧІ П'ЯТНИЦІ

Волендам - Гоу Ехед Іглс 2:3 - ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ

В багатьох матчах нідерландської ліги, особливо якщо мова іде про нижню частину турнірної таблиці, не церемонься на забиті м'ячі та насипають їх рясно та багато. Винятком не став і наш матч.

З важливого по цьому матчу це те, що це була перша перемога та перші набрані очки для Гоу Ехед Іглс в цьому сезоні. Не дивлячись на рахунок, перемога доволі впевнена, адже до 90+6 хвилини матчу гості вели 1:3.

Герой матчу звісно ж лівий захисник Бас Кейперс, який до цього часу оформив дубль за свою команду. Цікавий факт, що в минулому сезоні Бас зіграв 30 матчів в чемпіонаті і жодного разу не відзначився.

МАТЧІ СУБОТИ

Неймеген - Сіттард 1:1 - ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ

Після цього туру, більше не має команди, які у своєму активі мають ганебних 0 очок. Останньою командою, яка виправила цю ситуацію стала Фортуна Сіттард. Фортунці взагалі мали всі шанси виграти цей матч, але як і часто бувало в цьому турі, гол на 90+4 врятував господарів.

Цікавий факт, про цей матч є і те що всі гольові дії в цьому матчі (два асиста і два голи), виконали новачки команди. Перший асист в цьому сезоні записав до свого доробку Бурак Їлмаз, який виступає за Сіттард з початку цього сезону.

Аякс - Херенвен 5:0 - ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ

Ось вам і краща оборона ліги станом на 5-й тур. За 5 матчів Херенвен пропустив 1 гол, за 1 матч з Аяксом пропустив 5.

Шансів з гостей не було ніяких, побиття розпочалося з голу на 4-й хвилині Деві Классена, далі забивали Тейлор, двічі Кудус ну завершив розгром Броббі. І як ви розумієте голів могло бути набагато більше. Здивувала в цьому матчі не така велика ротація у складі Аякса, як очікувалася, все ж вже у вівторок на амстердамців чекає виїзд до Ліверпуля в рамках Ліги Чемпіонів.

З цікавого можемо відзначити дебют за Аякс 27-річного австрійського півзахисника Флоріана Грілліча, останнім клубом якого був Гоффенгайм. Провів на полі 31 хвилину і особливо картини не зіпсував, загалом класичний гравець під ротацію.

Ексельсіор - Еммен 2:1 - ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ

Не тур, а справжнісінька драма, черговий раз господарі поля рятуються на 90+ хвилині. На цей раз на 90+4 хвилині господарів поля, після подачі кутового, вивів вперед гол Серано Сеймора - він 20-річний вихованець Ексельсіор. Це перший гол хлопця в Ередивізі, який він точно запам'ятає на довго.

Вольова перемога та третя перемога в чемпіонаті для роттердамського клубу, адже після першого тайму вони поступалися з рахунком 0:1.

МАТЧІ НЕДІЛІ

Утрехт - Вітесс 1:0 - ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ

Памятаєте такого персонажа, як Бас Дост? Думала напевно він закінчив кар'єру, а ні. Він продовжує забивати голи, на цей раз за свою нову команду з Утрехта.

Сам матч був рівним з однаковою кількістю гострих моментів і тут все вирішила проста майстерність одного з виконавців, як ви вже всі зрозуміли, це був містер Дост, який найкраще розібрався в хаосі після кросу з правого флангу. На цей раз все сталося не на 90+ хвилині, а на 84.

ПСВ - Валвейк 1:0 - ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ

Ну не на 90+5 хвилині має обігравати ПСВ команди рівня Валвейка. Так щей гол з пенальті. У вас звісно ж виникнуть запитання чи пенальті був? Так, дуже безглуздо зіграв захисник гостей в епізоді, де голкіпер все контролював і тут варто не лише покритикувати його дурість, але і похвалити настирність молодого Хаві Сімонса, який зробив все можливе, що б цей фол відбувся.

Ну а виконання пенальті Гапко було ідеальне, хлопець точно піде на підвищення наступного літа за 40+ млн євро. І ПСВ знову підзаробить грошенят, але з такою реалізацією моментів ні про яке чемпіонство для Ейндховена мови іти не може.

Камбур - Гронінген 0:1 - ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ

Варто це визнати, Камбур відверто втратив свій драйв. Одна з найвеселіших команд Ередивізі минулого сезону, яка пригнула трішки вище своєї голови, втомилася і вже не є такою яскравою. Доказом цього, є поразка від Гронінгена з рахунком 0:1.

Рівна гра з однаковою кількістю моментів, доля якої вирішилася на 71 хвилині. Словацький вихованець гостей Томаш Суслов, виконав непоганий прохід та пропив без шансів для голкіпера. Це перший гол для 20-річного гравця у цьому сезоні.

АЗ Алкмар - Твенте 1:1 - ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ

Як же не вистачає цьому АЗ Єспера Карлссона. Людина, яка дерегувала в минулому сезоні атакою алкмарців, як оркестром та видавала яскраві індивідуальні перформенси, зараз на жаль травмована. І поки шведа не має в старті, АЗ виглядають блідою тінню себе самих. Від того і закономірна втрата очок у домашньому матчі.

Хоча все могло закінчитися і перемогою, проте стався черговий гол в цьому турі 20-річного гравця. За Твенте відзначився молодий костаріканець Манфред Угальде, який зіграв на полі всього 12 хвилин. Раджу вам дуже уважно прослідкувати за цим хлопцем надалі.

Феєнорд - Спарта 3:0 - ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ

Сталося те, що ми давно з вами знали, в Роттердамі дише один король і ім'я йому - Феєнорд. Червоно-білі, взагалі весела команда цього сезону, багато забиває, багато пропускає. Скажу відверто, саме вони виглядають другою силою в Ередівізі, симпатичніше вони цього ПСВ, який здавалося б, багато що може, але мало що виходить.

Якщо говорити про персоналії то тут як завжди прекрасний, незмінний і незрозуміло чого не проданий вже цього літа - Оркун Кекчю. Турок досі виглядає феноменально і показує клас на полі, цього разу розпочав розгром Спарти забивши перший м'яч. Також відзначимо новачка з Мексики, Сантьяго Хіменес хороше придбання за скромні 4 млн євро, він черговий раз відзначився зробивши рахунок у матчі 3:0.