Tribuna/Футбол/Блоги/9-го жовтня Юрій Кириченко коментував два матчі одночасно. Що?

9-го жовтня Юрій Кириченко коментував два матчі одночасно. Що?

Автор — Эшли_Коул
25 жовтня 2022, 01:05
2

Магія поза межами Гоґвортсу.

Відразу зазначу, що я про це дізнався із сьогоднішньої передачі Віктора Вацка - і цілком можливо, що ви вже чули про це там. Однак, гадаю, чули не всі, а редакція Трибуни пост про це не зробила (що дивно, бо я чесно думав, що це входить в чиїсь обов'язки - віддивлятися такі передачі) - а це саме настілький дикий випадок, що про нього варто знати всім.

Отож, 9 жовтня трапилось от що - Юрій Кириченко коментував два різні матчі в прямому ефірі одночасно. Так, жодної каверзи та маніпуляції у заголовку немає - саме два матчі, саме в прямому ефірі. Ба більше, ще й на різних ресурсах:

- 20:00, "Фенербахче" - "Карагюмрюк", MEGOGO;

- 20:30, "Штутгарт" - "Уніон", Setanta.

Власне, історія, мабуть, тому і вийшла в публічну площину тільки зараз, бо матчі нерейтингові. "Фенербахче" - "Карагюмрюк", ймовірно, взагалі майже ніхто не дивився - і дарма, бо це було справжнє видовище, яке закінчилося з рахунком 5:4 на користь "Фенера".

А як виглядав коментар Кириченка, можете оцінити за оглядом матчу Турецької Суперліги. Тільки врахуйте, що подекуди він коментував "нормально", бо матчі все ж почалися з різницею в півгодини - тому в деякі проміжки в одному була перерва, а в іншому грали, і навпаки. Але, наприклад, відрізки з 46-ї по 60-у та після 75-ї хвилини виглядають епічно - мовчання, а потім раптовий і запізнілий коментар голу чи небезпечного моменту:

Огляду матчу "Штутгарт" - "Уніон" з його коментарями на YouTube немає, але якщо у вас є підписка на Setanta, то там ви можете знайти запис поєдинку в архіві.

Загалом, це одночасно дико, смішно, непрофесійно, епічно та історично. Дійсно історично, бо на нашому телебаченні такого одночасного коментування ще не було - і це ще питання, чи було в інших країнах.

Цікаво, як відреагували\відреагують Setanta та MEGOGO, коли дізнаються про подібні подвиги свого коментатора. Це теж по-своєму смішно: з одного боку, його мають покарати, з іншого - а що саме йому пред'являть, якщо всі дізналися про це тільки зараз і, відповідно, під час самих матчів ніхто ніяких претензій не мав. Тобто і з точки зору керівництва ресурсів, і з точки зору глядача все було гаразд.

Ну а Кириченко відзначається далеко не вперше. Навіть у мене нещодавно був пост про нього та період Тіагу Сілви в "Динамо" Москва - складно повірити, але він примудрився зробити крінжовий коментар навіть щодо цього.

Ну а права на показ турецької Суперліги варто було купляти хоча б заради цього випадку.