Tribuna/Футбол/Блоги/Марко Ройс розчулив вболівальників після свого останнього матчу у Дортмунді

Марко Ройс розчулив вболівальників після свого останнього матчу у Дортмунді

Автор — Сapibarych
19 травня, 17:00
1

Справжня легенда «Боруссії» Дортмунд – Марко Ройс, провів у суботу свій останній домашній поєдинок за «джемлів» доклавшись шикарним ударом зі штрафного до розгрому «Дармштадту». За 12 сезонів у стані «чорно-жовтих» 34-річний гравець провів 428 матчів у всіх турнірах, забив 170 голів і віддав 131 результативну передачу. Покращити цю статистику у Марко ще буде можливість 1 червня у фіналі Ліги Чемпіонів проти мадридського «Реалу» на «Уемблі». Що цікаво останній матч Марко в своєму першому сезоні за «Борусію» був також у фіналі Ліги Чемпіонів на «Уемблі», проте тоді їм протистояв мюнхенський «Баєрн», якому вони поступились з рахунком 2-1.

Марко Ройс в цьому сезоні не є основним гравцем команди Едина Терзіча, але оскільки кваліфікація у Лігу Чемпіонів на наступний рік для «Боруссії» забезпечена і це остання поява на «Вестфаленштадіоні» для Ройса, Един не міг зробити інакше, ніж випустити Марко у стартовому складі на матч. Емре Джан перед поєдинком дав йому капітанську пов’язку. Вболівальники вшанували банером на якому було написано: «Твоє ім’я символізує усвідомлення та вірність. Дякую, Марко!»

Коли Ройс був замінений на 81-хвилині, його партнери по команді влаштували йому почесний коридор. Після фінального свистка німець доєднався до ультрас, підійшовши до знаменитої «жовтої стіни» та заспівав декілька пісень з фанатами.

Проте найцікавіше сталось після поєдинку. Вболівальники виявили, що зірка Дортмунду заплатила за «третій тайм». Тож, тисячі прихильників «Борусії» насолодились післяматчевим пивом у барі позаду «жовтої стіни».

У соцмережах виклали світлину, на якій показана записка від Ройса, приклеєна до бару, з написом: «Дякую за все! Прощальне пиво за мій рахунок. Ваш Марко».