Tribuna/Футбол/Блоги/Футбольний дайджест/Лунін проти «Баварії»: пропущений у ближній кут, важливий сейв на 40-й секунді, пенальті від Кейна

Цього разу впевнено зіграв на кутових.

1 травня, 09:10
13

Андрій Лунін відіграв у воротах «Реала» перший півфінальний матч проти «Баварії» (2:2) у Лізі чемпіонів.

Дивимось, яким видалося чергове випробування високим рівнем для українського голкіпера.

Лунін провів максимально спокійний перший тайм – зробив ключовий сейв на 40-й секунді та не мав багато роботи

Лунін вступив у гру вже на 40-й секунді після провалу флангу Васкеса – Сане виходив з гострого кута, але Андрій вдало склався та відбив м‘яч ногою:

Штурм «Баварії» продовжувався, але без серйозної роботи для українця – було лише декілька слабких ударів, які він без особливих труднощів забирав у руки:

Однак «виправити» це намагався Кейн – після перехоплення у центрі поля спробував закинути за спину, однак пробив вище. Та й Лунін цілком встигав повернутися у ворота навіть за умови кращої точності удару:

Що стосується пасової роботи, то у першому таймі Андрій не був активним учасником розіграшів (власне, «Реал» або віддавав контроль супернику, або тримав м‘яч ближче до центральної лінії).

Усі його паси були максимально простими на ближнього, окрім епізоду на 34-й хвилині, коли довелося вийти з воріт та зробити винос – без зрізки, свічка на чужу половину поля у боротьбу:

Також до перерви був штрафний у виконанні Кейна у воротарський кут, проте надто неточний:

«Баварія» перевернула гру за 10 хвилин після перерви – Лунін пропустив у ближній та не взяв пенальті

Ймовірно, епізод з першим пропущеним довго розбиратимуть іспанські ЗМІ. Так, Сане дуже потужно пробив з лівої, але м‘яч пролетів під рукою Андрія у ближньому куті:

А пенальті, яке арбітр призначив через кілька хвилин, Гаррі виконав впевнено – схоже, впіймав Андрія якраз на паузі під час розбігу:

До кінця матчу у Луніна знову не було багато роботи – переважно доводилося поратися з кутовими. Двічі він забирав м‘яч в руки після ударів мюнхенців:

Одного ж разу класно зіграв на виході, знявши м‘яч з голови Кіма:

***

Статистичний портал SofaScore поставив українцю оцінку 6.9.

На рахунку Луніна 3 сейви (усі – з меж карного), 1 винос, 36 дотиків, 21/25 виконаних пасів (84%), 3/7 точних діагоналей, 2/2 виграних верхових дуелі.