Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/🤩 Мессі забив переможний зі штрафного на 90+4-й у дебюті за «Інтер» Маямі – Бекхем не вірив своїм очам
ВІДЕО

А ще аргентинець встановив нове досягнення.

Блог — Телевізор
Автор — Danylo Syrotiuk
22 липня, 12:40
25

Матч між «Інтер» Маямі та «Крус Асуль» вже увійшов в історію футболу. Мало хто б звернув увагу гру на групового етапу Leagues Cup, але подія, яка сталася сьогодні вночі, варта уваги. Ліонель Мессі та Серджі Бускетс дебютували за «Інтер» Маямі.

І як!

Гру команда почала без зірок у складі (окрім Сергія Кривцова). Перший тайм пройшов у рівних умовах та в очікуванні дебюту Ліонеля Мессі. «Інтеру» вдалось піти на перерву за рахунку 1:0, усе завдяки неймовірному голу Тейлора. Гравець з флангу увірвався в центр і пробив у дальній нижній кут, мʼяч відскочив від штанги та залетів у ворота, без шансів для голкіпера.

Другий тайм розпочався з інтриги – коли ж вийде на поле Ліонель Мессі. Довго чекати не довелося, аргентинець вийшов на 54-й хвилині матчу під шалені овації публіки. Леброн Джеймс навіть обійнявся з Мессі перед дебютом аргентинця.

Схоже, що виходу Мессі раділи навіть більше, ніж забитому мʼячу у першому таймі. Хвилиною пізніше на полі також зʼявився Бускетс.

Проте проте вже незабаром гості змогли зрівняти рахунок, гол забив Антуна.

Всі вболівальники були в очікуванні, який результат принесе Ліонель, чим він зможе допомогти команді, адже все йшло до того, що дебютний матч за участі зіркового Мессі йде до результативної нічиї. Але усе сталося, як у казці.

На 90+4-й хвилині «Інтер» заробив штрафний удар. Не важко здогадатись, хто підійшов виконувати цей удар. Вся фанатська аудиторія команди Бекхема стояла на ногах в очікуванні дива – і воно сталось.

Мессі фантастичним ударом поклав мʼяч у сітку воріт та змусив стадіон шаленіти.

Бекхем не вірив у те, що побачив.

Шалений дебют, про який можна тільки мріяти.

«Ми хотіли розпочати з перемоги для наших уболівальників. Було важливо успішно стартувати. У мене був останній шанс спробувати забити, і, на щастя, у мене вийшло.

Дозвольте мені присвятити цю перемогу Іану Фрею (20-річному новому одноклубнику аргентинця – прим. Tribuna.com). Він отримав дві серйозні травми, і сьогодні йому не пощастило знову отримати травму», – сказав Мессі після гри.

Це був 700-й гол в кар’єрі 36-річного аргентинця без урахування пенальті. Мессі – єдиний в історії гравець, якому підкорилося дане досягнення.