Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Воля «Миная» до перемоги – 🤯 Вирвали 3 очки у «Ворскли» на 90+11 після 0:2 і двох відбитих пенальті
Відео

Тепер у боротьбі за виживання буде величезна інтрига.

11 травня, 16:05
4

Матч «Ворскли» і «Миная» не обіцяв бути настільки яскравим – полтавці готуються до фіналу Кубка України, а гості за останні тижні трохи втратили свій запал.

І перші 60 хвилин гри були повністю за господарями матчу. Спочатку Євген Павлюк замкнув подачу зі стандарту – це перший гол «ворсклян» на домашньому полі за 223 хвилини:

А потім подвоїв перевагу 20-річний Антон Глущенко:

2:0 на користь «Ворскли» – це вже все для сподівань «Миная»? Так могло бути, але у середині другого тайму пролунала повітряна тривога. І у Желько Любеновича було достатньо часу достукатися до команди.

І після відновлення гри «Минай» понісся! Спочатку Артур Ременяк скористався неузгодженністю захисників «Ворскли»:

А потім Павлюк повернув статус-кво, забивши у власні ворота:

***

Але найбільший вогонь – це вже те, що відбулося у компенсований арбітром час. Юрій Іванов призначив пенальті у ворота «Миная» за ось цей контакт з Феліпе:

Сам постраждалий і визвався виконувати пенальті – і Олександр Кемкін потягнув!

Воротар одразу надіслав м’яч вперед для атаки «Минаю» і минуло вже кілька епізодів, після якого матч був зупинений – пенальті змусили перебивати, бо воротар гостей не стояв на лінії у момент удару.

Але Кемкін і вдруге відбив м’яч– тепер вже у інший кут!

І це ще не все! Нова атака «Миная», простріл з флангу у штрафний, удар Ременяка – м’яч влучає у руку захиснику і це тепер пенальті у ворота «Ворскли»! Юрія Іванова навіть підкликали самому подивитися відеоповтор, але своє перше рішення він не змінив.

Пенальті вже на 90+11-й хвилині реалізував Вітенчук – 2:3!

Така шалена кінцівка багато значить у боротьбі за виживання – «Минай» обійшов «Металіст 1925» (у якого, щоправда, матч у запасі) - і наблизився до «Вереса» та «Оболоні» за два тури до кінцівки.