Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Голи, які трапляються дуже рідко: Рейна забив через вільний удар у ворота Гани
ВІДЕО

Голи, які трапляються дуже рідко: Рейна забив через вільний удар у ворота Гани

Все через те, що гравець гостей сів на мʼяч.

Автор — Danylo Syrotiuk
18 жовтня, 11:34

Збірна США у товариському поєдинку без проблем здолала Гану з рахунком 4:0. Американцям для цього результату знадобився лише 1-й тайм. Проте хочемо сфокусувати увагу на 4-му забитому мʼячі.

На 37-й хвилині матчу, Пулишич пробігаючи по флангу прострілив мʼяч у штрафний майданчик, де його в падінні перехопив Опоку. Зафіксувавши мʼяч між ногами, ганець не спішив підводитись. За тривалу гру лежачи у штрафному майданчику арбітр призначив вільний удар у ворота Гани.

Специфіка цього стандарту заключається в тому, що він може виконуватися тільки через розіграш, пробити напряму у ворота забороняється. До мʼяча підійшли Балогун, Пулишич та Рейна. Гравці в два паси виконали розіграш, після чого останній пробив що є сили під поперечку. Голкіпер був безсилий.

Джерело: скриншоти трансляції