Tribuna/Футбол/Блоги/З миру по нитці/Ерлінґу Голанду вручили чек на 1 мільйон ієн за те, що він став найкращим гравцем матчу з «Йокогамою» 🤑

23 липня, 19:10

Цієї неділі улюблені герої повернулись до своїх фанатів, щоб знову розпалити їхні серця.

Після дивовижного сезону 2022/2023, "Манчестер Сіті" провів перший матч у рамках своєї передсезонної підготовки проти японського клубу "Йокогама".

Гра, яка відбулася в Токіо, завершилася перемогою "містян" із рахунком 5:3. У складі переможців м'ячами відзначилися Джон Стоунс (40'), Хуліан Альварес (43'), Ерлінґ Голанд (52' і 92') і Родрі (72').

Дубль Ерлінґа Голанда дозволив "Манчестер Сіті" оговтатися від двох швидких м'ячів і обіграти "Йокогаму" у насиченій подіями першій контрольній грі.

У першу річницю свого гольового дебюту за "Сіті" найкращий бомбардир Прем'єр-ліги сезону 2022/23 забив гол за сім хвилин після виходу в перерві, різко розвернувшись у штрафному майданчику і пробивши точно в дальній кут воріт, що дозволило команді вперше вийти вперед на "Національному стадіоні".

Поки нічого дивного для серійного бомбардира "містян" немає, але його гра принесла йому приємний сюрприз.

Голанд отримує 6000 євро в товариському матчі!

Дійсно, будучи визнаним найкращим гравцем матчу, 23-річний нападник отримав величезний чек, запропонований організаторами найкращому гравцеві матчу.

За свій виступ норвежець виграв один мільйон ієн (японська валюта) або еквівалент 6334 євро!

26 липня англійський клуб проведе товариську гру з німецькою "Баварією", а 30 липня - з іспанським "Атлетіко". Зустрічі відбудуться в Токіо і Сеулі відповідно.