Tribuna/Футбол/Блоги/Щось знав? Гвардіола 5 разів потер свої геніталії – «Сіті» через 5 хвилин забив вирішальний гол

Дивний, як мінімум, епізод.

15 травня, 00:35
9

У перенесеному матчі 34-го туру «Манчестер Сіті» здолав на виїзді «Тоттенгем» 2:0 і тепер перед заключним туром АПЛ випереджає «Арсенал» на 2 очки у турнірній таблиці.

Матч у Лондоні не став прогулянкою для чемпіона – усього один удар в площину воріт і справедливі 0:0 на табло після першого тайму.

Вже в другому, на 46-й хвилині зустрічі, камери вихопили курйозний епізод. Тренер «Сіті» Пеп Гвардіола п'ять разів потер свої, вибачте, геніталії.

Ну, з ким не буває, подумали всі у той момент.

Та вже через 5 хвилин Ерлінг Голанд відкрив рахунок, замкнувши простріл Кевіна Де Брюйне!

Цей м'яч у підсумку став переможним для «Сіті», якому для нового чемпіонства треба тепер просто перемогти вдома «Вест Гем».