Всі новини

Світлана Самуляк здобула 3 бронзові нагороди на етапі Кубка світу у ваговій категорії до 64 кг

5 квітня, 20:35

Українська важкоатлетка Світлана Самуляк здобула 3 бронзові нагороди на етапі Кубка світу з важкої атлетики, що проходив у місті Пхукет, Тайланд.

20-річна українська спортсменка, що виступає у ваговій категорії до 64 кг, здобула бронзову нагороду у ривку, показавши результат 101 кг, що на 13 кг менше ніж результат переможниці північнокорейської спортсменки Рім Ун-Сім. 4-те місце з результатом 94 кг посіла українка Ганна Давидова.

У поштовху Самуляк з результатом 120 кг зайняла 3-тє місце, що дозволило українці з сумарним показником 221 кг завоювати бронзу у двоборстві. Давидова показала 4-й результат у поштовху - 117 кг, та зупинилась у кроці від п’єдесталу у двоборстві, показавши результат 211 кг.

Рім Ун-Сім стала чемпіонкою, показавши у поштовху найкращий результат серед усіх спортсменок - 144 кг, 258 кг у сумі принесли спортсменці золото у двоборстві.

Срібні нагороди здобула інша представниця Північної Кореї Рі Сук. 108 кг у ривку, 140 кг у поштовху та 248 кг у сумі дозволил спортсменці здобути 3 срібні нагороди.