Марта Костюк зіграє у 1/2 фіналу WTA 500 у Штутгарті проти Вондроушової, яка здолала Соболенко у чвертьфіналі

19 квітня, 23:48
1

Чеська тенісистка Маркета Вондроушова (№8 WTA) у чвертьфіналі турніру серії WTA 500 у Штутгарті обіграла нейтральну тенісистку з білоруським паспортом Аріну Соболенко (№2 WTA) - 3:6, 6:3, 7:5.

Для 24-річної тенісистки це перша перемога над нейтральною тенісисткою з 2018 року та 3-та загалом у особистих зустрічах. Вондроушова перервала 4-матчеву програшну серію у матчах з Соболенко.

У 2024 році для чеської тенісистки це перший вихід до стадії 1/2 фіналу турніру WTA та перша перемога над представницею топ-10 рейтингу. Аріна Соболенко триразова фіналістка турніру у Штутгарті.

У півфінальному матчі Маркета Вондроушова зіграє з українською тенісисткою Мартою Костюк (№27 WTA), яка обіграла американку Корі Гауфф (№3 WTA) - 3:6, 6:4, 7:6 (8:6).

Марта не змогла реалізувати 7 матч-пойнтів у третьому сеті.

Матч тривав 2 години і 50 хвилин. Марта не виконувала подач навиліт і зробила 3 подвійні помилки.

Це був третій матч між тенісистками, Гауфф лідирує 2:1. Востаннє вони грали у чвертьфіналі цьогорічного Australian Open.