Tribuna/Баскетбол/Блоги/З берегів Псла /Матч Вищої ліги у Сумах довелося призупинити на 12 хвилин через випадкове пошкодження щита
Відео

Оперативно лагодили наявними засобами.

3 березня, 12:45

Під час матчу команд Вищої ліги «СумДУ» та столичного «Push Team» стався неприємний казус. Прямо посеред другої чверті гру довелося призупинити на 12 хвилин через несправність стійки з кошиком.

Капітан киян Дмитро Кравченко випадково відірвав обшивку з щита, виконуючи лей-ап. Гру було призупинено, а камеру трансляції відведено на іншу частину зали:

Через 12 хвилин усе полагодили, а матч було відновлено.

Це друга зустріч професійних чоловічих команд у Сумах за останні два роки. Уперше з початку повномасштабного вторгнення баскетбол повернувся в прифронтову область. «СумДУ» проводить два матчі за вікенд проти «Push Team». Перше протистояння завершилося з рахунком 83:64 на користь господарів.

Фото/відео: трансляція ФБУ