Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/😔 «Динамо» – без єврокубків: вдруге поспіль програло «Бешикташу», змарнувавши супермомент перед пропущеним голом

Вперше за 18 років.

Блог — Телевізор
1 вересня, 00:08
43

«Динамо» вдруге поспіль поступилося «Бешикташу» у плей-оф Ліги конференцій та залишилося без єврокубків на сезон 2023/24 – 0:1 (2:3 перший матч).

***

Головний тренер Мірча Луческу обійшовся без змін у складі – за відсутності травмованого Андрія Ярмоленка випустив зі старту ту ж одинадцятку, що була тиждень тому.

***

Перший момент трапився вже на 2-й хвилині – у «Бешикташа», коли кияни не накрили подачу з лівого флангу, а м’яч після удару головою прилетів у руки Бущана:

«Динамо» відверто сіло грати другим номером, тож другий хороший момент виник знову у «Бешикташа» – проблемний стандарт та блок від власного ж гравця турків у стилі Лукаку:

А десь через хвилину після того динамівців вже рятувала стійка:

«Динамо» до воріт згодом дійшло двічі – спочатку неточний дальній удар Ваната, а потім невдале замикання Попова після скидки зі штрафного, хоча там, здається все одно був офсайд:

У «Бешикташа» до кінця тайму були ще 2 спроби забити, обидві дальніми ударами – з центру поля за комір Бущану та зі штрафного:

***

«Динамо» другий тайм розпочало з контратаки (відзначаємо пас Караваєва), яка повинна була закінчуватися голом – Волошин, на жаль, віддав не надто зручно на Ваната:

Ну і шаблонне «не забиваєш ти, забивають тобі» в – Абубакар розібрався у карному та прошив Бущана у дальній кут:

Хоч відіграватися потрібно було «Динамо», але моменти виникали у суперника – Тимчик обрізався, але Бущан потягнув черговий удар:

У площину воріт «Динамо» вперше пробило на 84-й хвилині – Андрієвський у руки воротарю зі штрафного.

На більше кияни цього вечора не спромоглися.

***

Статистичний портал SofaScore найкращим гравцем «Динамо» у матчі визнав Георгія Бущана (оцінка 8.2), найгіршим – Назара Волошина (6.2).

🔷 «Динамо» вперше з сезону 2005/06 не вийшло у груповий етап єврокубків;

🔷 «Динамо» вдруге поспіль програло «Бешикташу» – до цього була 1 поразка у 7 матчах з 2002-го;

🔷 «Динамо» програло третій матч поспіль, загалом 4 поразки в останніх 5 іграх.