Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/😎 4 см мають значення! «Бенфіка» епічно виграла дербі, Трубін приходив забивати на рятівний стандарт
Відео

До цього українець пустив у ближній, але хто тепер про це згадає?

13 листопада, 09:30
3

В центральному матчі 11-го туру чемпіонату Португалії «Бенфіка» Анатолія Трубіна здобула вольову і вкрай драматичну перемогу над «Спортінгом» в дербі Лісабона.

🔹 Загалом рівний перший тайм виграли гості. На 45-й хвилині вони провели контратаку, а Дьйокереш з гострого кута зміг пробити Трубіна, який невдало захистив ближній бік своїх воріт

🔹 Рахунок 0:1 на табло «Да Луш» протримався усі 90 хвилин основного часу – попри те, що майже весь другий тайм «Бенфіка» провела у більшості після вилучення Інасіу вже на 51-й хвилині.

Але вже в компенсований час господарі таки змогли реалізувати чисельну перевагу.

На 90+4-й команда Трубіна заробила кутовий, на розіграш якого відправився й сам Анатолій. І був близьким до того, щоб отримати можливість пробити по воротах!

Але мʼяч пролетів повз нього до Жоау Невеша, який найкраще з усіх зорієнтувався у вирішальний момент й розстріляв ворота суперника.

🔹 На куражі «Бенфіка» встигла до фінального свистка забити ще й переможний. І градус драми в цей момент сягнув апогею.

Річ у тім, що гол данця Тенґстедта з передачі норвежця Еурснеса довго перевіряли на легітимність арбітри ВАР. Згодом виявилось, що якісь чотири сантиметри вирішили цей епізод і принесли емоційну перемогу господарям.

🔹 Що стосується персонально гри Трубіна, то, окрім пропущеного та символічної участі в першому голі своєї команди, він також запамʼятався парочкою хороших сейвів.