Tribuna/Футбол/Блоги/Головні очікування стосовно фіналу Ліги Націй: Іспанія - Хорватія

Головні очікування стосовно фіналу Ліги Націй: Іспанія - Хорватія

Автор — nazar ch.
18 червня, 15:54
4

Сьогодні о 21:45 на стадіоні "Феєрнорд" відбувається фінал дивізіону А Ліги Націй, в якому зустрінуться збірна Хорватії та збірна Іспанії. Цей турнір славиться своєю непередбачуваністю і відвертою дивністю результатів, та все ж є певні очікування щодо цього фіналу. Тож буде цікаво їх обговорити

1. Гра буде повільною

Ця думка сама напрошується дивлячись на стилі обох сторін. Якщо Хорватія - це команда, яка може 80% матчу грати без м'яча, а потім все таки вирвати перемогу в кінці матчу. То Іспанія - це колектив, який ставить ставку на володіння м'ячем. І хоч іспанці можуть практично весь матч провести з м'ячем, але це володіння точно не буде мати швидкий темп

Тож маємо дві команди, які грають у повільний футбол... Це буде складний вечір для нейтрального глядача

2. Чи зможе Модріч знову витягнути Хорватію?

Нестаріючий Лука Модріч - це головна зірка збірної. На хавбеку Реала буквально будується вся гра Хорватії і без нього навряд чи "європейські бразильці" взяли б бронзу ЧС 2022 і срібло ЧС 2018. І в тому, що Хорвати у фіналі Ліги Націй, також є велика заслуга Модріча

Тож чекаємо чергового перформансу Луки в сьогоднішньому матчі

3. Екстра-тайми

Оглядаючись на перший пункт можна сказати, що доволі вірогідний сценарій - суха нічия, чи нічия 1:1 в основний час. Також про це говорить статистика: 4 з 5 останніх матчів плей-офф (або фіналів) збірної Хорватії закінчувались екстра-таймами, або пенальті. У Іспанії ж 2 з 5 останніх матчів плей-офф (або фіналів) закінчувались екстра-таймами, або пенальті

Тож любителям інтриги можна сподіватись на цікавий матч

4. Довгоочікувані трофеї

На командах сьогодні лежить велика відповідальність, адже це їхній шанс виграти довгоочікуваний трофей. Іспанія нічого не вигравала 12 років, а для Хорватії це взагалі можуть бути перші золоті медалі за всю(!) історію національної збірної!

А які ваші очікування стосовно сьогоднішнього фіналу?