Tribuna/Футбол/Блоги/Англія, Англія/У Мудрика проти грандів теж все погано: результативних дій стільки ж, скільки і жовтих

«Челсі» вилетів з Кубка від «Ман Сіті», українець зіграв 20 хвилин.

22 квітня, 14:30
27

Не встиг Михайло Мудрик відсвяткувати ювілей у 50 матчів за «Челсі», як настав новий – своєрідний.

Лондонці з моменту підписання українського вінгера провели свій 20-й матч з грандами – тобто проти представників «великої шістки» АПЛ та суперників по плей-оф Ліги чемпіонів 2022/23.

Команда поступилася «Манчестер Сіті» (0:1) у півфіналі Кубка Англії, а Мудрик продовжив свою невдалу серію, адже історія протистояння з топклубам у нього поки складається не найкращим чином.

У Мудрика лише 2 результативних дії у 20 матчах проти грандів. Жовтих карток – стільки ж

Почати треба з наболілої теми – у топматчах Михайло отримав дуже мало ігрової практики.

Лише 5 потраплянь у стартовий склад (25%), 12 виходів на заміну та три гри, проведених у запасі. За ігровим часом – 35,3% за даними WyScout (724 з 2049 хвилин). Більше 75 хвилин з грандами провів тільки одного разу – 84 з «МЮ» цього сезону. У 9 зустрічах натомість було менше 30 хвилин.

Результативних дій дві – гол та асист (і припишемо ще зароблений пенальті). За увесь цей час українець при цьому заробив 2 жовтих картки.

Усі суперники – «Ліверпуль» (5), «Манчестер Сіті» (4, в одному не зіграв), «Манчестер Юнайтед» (3), «Арсенал» (2), «Тоттенгем» (2), «Боруссія» Дортмунд (2, в одному не зіграв), «Реал» (2, в одному не зіграв).

Сьогодні з «Сіті» теж не якийсь видатний перформанс – вихід на 79-й (20 хвилин з компенсованими) та оцінка 6.3 від SofaScore. Статистика дій: 9 дотиків, 3 неточних навіси, зароблений фол, 5 точних передач, 1/5 виграних єдиноборств, 3 втрати та невдала подача зі штрафного.

Найкращі матчі Мудрика з грандами – гол+пенальті з «Арсеналом», асист проти «МЮ», дебют з «Ліверпулем»

Вищезгадані результативні дії – це гол+ пенальті з «Арсеналом» та асист проти «Манчестер Юнайтед» у першому колі АПЛ поточного сезону.

Зустріч з лондонцями – абсолютно найкраща за весь час для Михайла. 11-метровий він заробив у верховій боротьбі:

А гол – те саме шикарне (але не факт, що навмисне) закидання за спину Раї:

Гольова передача з «МЮ» виділяється не стільки самим пасом на Палмера, як відкриванням між лініями за секунди до того:

З пам‘ятних ігор варто додати й дебют у зустрічі з «Ліверпулем» – він видався багатообіцяльним (зі знущаннями з дідуся Мілнера, якого Клопп одразу ж зняв з поля).

Найгірші моменти з грандами – промахи проти «МЮ» та «Ліверпуля», робота у захисті в іграх на виліт

Зустрічі з представниками топ-6 мають й негативні спогади. Наприклад, два промахи з вбивчих позицій – минулого сезону проти «МЮ»:

Та у поточній кампанії з «Ліверпулем»:

Окрім цього, були епізоди, які викликали суперечки – винен чи не винен українець у пропущених голах.

Перший з таких – м‘яч Адеємі у контратаці плей-оф тогорічної ЛЧ, коли Михайло грав з ним на підборі при кутовому, але вирішив не бігти за форвардом у захист:

Другий – нещодавній приклад, коли Мудрик чомусь опинився у боротьбі з Ван Дейком при кутовому у фіналі Кубка англійської ліги (переможний гол «червоних» у другому екстратаймі):

***

Серія продовжується – «Челсі» з купою жахливих промахів Джексона залишився без фіналу Кубка, а український вінгер не мав достатньо часу виправити ситуацію. Зате «Ман Сіті» вберігся від другого поспіль вильоту з турніру впродовж тижня.