Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Мессі самотужки здобув перемогу для «Інтера» Маямі – постраждав «Нешвілл»
ВІДЕО

Мессі самотужки здобув перемогу для «Інтера» Маямі – постраждав «Нешвілл»

Справжня легенда.

Автор — Danylo Syrotiuk
21 квітня, 09:48

У матчі «Інтера» Маямі проти «Нешвілла» в рамках МЛС, найкращим гравцем матчу можна з впевненістю назвати капітана господарів Лео Мессі, який оформив на свій рахунок дубль+асист.

Хоч і здавалося, що маючи в команді ексзірок «Барси», то проблеми, які будуть виникати під час гри – мінімальні. Але «Маямі», як ніяк, пропустив мʼяч першим вже на 2-й хвилині, негрі відзначився автоголом.

Проте відповідь не змусила довго чекати, на 11-й хвилин Мессі увірвався у штрафний майданчик, але зміг забити лише з другої спроби.

Наступний гол забив Бускетс після елегантної подачі з кутового Мессі на ближній кут воріт, Серхіо замкнув передачу перекинувши через голкіпера мʼяч. Перший тайм закінчився 2:1.

Дубль Лео оформив вже завдяки заробленому пенальті. У цьому Лео майстер та без проблем переграв голкіпера. Фінальний рахунок 3:1.